Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL

Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım. Bombax (Bombaks) Kilo Aldırıcı 49TL. %100 Orjinal Faturalı Ürün.

Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL

Tek öğün yersem ne olur?

Günde bir yemek nedir?

Bir günlük diyet bir yemek, insanlara aralıklı oruç tutarak kilo vermelerine yardımcı olduğunu iddia eden popüler bir diyet planıdır. Bu diyeti izlerken, bir kişi günde yalnızca bir öğün yiyip genellikle akşam yiyor ve gün boyunca başka bir kalori tüketmiyor.

Bu diyet planı insanlara hızlı bir kilo verme çözümü bulmasına yardımcı olmasına rağmen, riskler yararları aşabilir.

Bir günlük bir diyette yapılan bir yemek, bir kişinin günde bir öğün yemek yemesini gerektiren bir kilo verme planıdır. Bu, kalori ve yemek yiyen şeyleri yememek ya da içmek için uzun süreler arasında değişen bir aralıklı oruç tutkudur.

Bir günlük bir diyette, 23: 1 olarak anılacak olan aralıklı oruç tutumu kullanılıyor; bu, bir kişi günün birinde 23 saati geçirip, günde sadece 1 saat kaloriyi yiyip içiyor ve tüketiyor demektir.

Bir günlük bir diyette, çoğu insan gün boyunca kalori eşliğinde yiyecek veya şey içirmemeyi seçer. Akşam yemeğinde acele ederler, sonra ertesi akşam oruç tutmaya devam eder.

Günde bir yemekte ne yersin?

Bir öğün bir diyetin çeşitli varyasyonları vardır. Bazı varyasyonlar, sağlıklı, besleyici zengin yiyecekleri yemenizi önerir, ancak diyetin pek çok versiyonu, insanlara tek bir yemek sırasında istedikleri her şeyi yemelerine izin verir.

Potansiyel faydalar

Günde bir öğün yemeğini tek tek takip eden insanlar, hızlı kilo kaybı da dahil olmak üzere, bu yeme için sayısız fayda sağladığına inanıyorlar.

Diğer sözde faydalar şunları içerir:

 • diyet izlemesi kolaydır, çünkü bir kişi kaloriyi saymaz
 • “Hile günleri” yoktur çünkü sınır dışı sayılan gıdalar yoktur

Aralıklı oruçların etkileri üzerine çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bununla birlikte, çalışmaların çoğu erkekler üzerinde yapılmıştır, bu nedenle aralıklı oruç tutmanın kadınlar üzerindeki etkileri hakkında daha az bilgi bilinmektedir.

Kadınların hormonal döngüleri nedeniyle, aralıklı oruçların etkileri kadınlarda farklı olabilir. Kadınların ayrıca, beslenme gereksinimleri erkeklerden daha fazladır; demir içeriyorsa, oruç tutmuyorsa, oruç tutarsa.

Aralıklı ormanda yapılan çalışmalar aşağıdaki faydaları göstermektedir:

 • o yardımcı olabilir düşük bir kan şekeri seviyelerini ve ağırlığını azaltmak kişilerde tip 2 diyabet
 • o olabilir olumlu etkiler obez insanların yeme ve uyku döngülerini ve ömürlerini artırmak
 • o yararlanabilir kardiyak sistemini ve hafızayı geliştirmek
 • Bazı araştırmalar aralıklı oruç ve bir günlük diyetin faydalarını desteklerken, aşırı bir diyet planı çeşitli risklerle birlikte gelir.

  Riskler

  Günlük riskler şunları içerir:

  • son derece aç olmak
  • sakatlık
  • zayıflık
  • sinirlilik
  • konsantre olamıyor
  • yorgunluk

  Altta yatan tıbbi durumları olan insanlar için ciddi riskler de vardır. Olan kişiler diyabet veya olarak bilinen düşük kan şekeri, hipoglisemi , herhangi bir ciddi yan etkilerden kaçınmak için gün boyunca düzenli olarak yemek yemek gerekir.

  Bir çalışma , aralıklı oruç tutmanın LDL kolesterolü (kötü kolesterol) artırdığını bulmuştur . Yüksek LDL kolestrol seviyeleri artmış kalp hastalığı ve inme oranları ile bağlantılıdır .

  Aynı çalışma aynı zamanda aralıklı olarak aç olan bir diyetten sonra katılımcıların her gün yediği kalori sayısını azaltanlara kıyasla daha fazla kilo vermediğini buldu.

  Son olarak, günde bir yemek yemeğini izleyen insanlar aşırı miktarda yemek yeme riski taşıyor olabilir.

  Aşırı yemek yeme, bir kişinin dolu olduktan sonra bile kısa bir süre içinde olağandışı miktarda yiyecek yiyen düzensiz bir yeme biçimidir. Günde bir yemek yemeğini takip eden bazı insanlar aşırı miktarda yeme bozukluğu gelişebilir .

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL Bombax Kilo Aldırıcı Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL © 2018
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL