Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL

Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım. Bombax (Bombaks) Kilo Aldırıcı 49TL. %100 Orjinal Faturalı Ürün.

Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL

Neden Kilo Alamıyorum?

Kilo almak bir hastalık ve ülkemizde obezite artışı oldukça fazla bunun tabi ki kişiye olumsuz etkileri var ancak sadece kişiye değil topluma da etkisi vardır obezite hayatımızdaki en önemli sağlık sorunlarından biri olduğu gibi normalden fazla zayıf olmakta bir sağlık sorunudur. Çoğu zaman mutlu olunan bir durumdur istenmeyen bir durum değildir. Hatta yiyip yiyip kilo almadığımızı övüne övüne söyleriz bunun da bir rahatsızlık olduğunu düşünmeyiz ta ki çok ciddi boyutlara gidene kadar ancak o zaman da geç kalmış olabiliriz o yüzden güzel görünmek, zayıf görünmek için sağlığımızı hiçe saymayalım ve düzenli ve ideal kilonuz için sağlıklı şekilde beslenmelisiniz.  Kilo alamamamızın nedeni kötü yemek yeme alışkanlığınız, yemek yeme saatinin düzensizliği, strese bağlı iştahın azalması, öğün geçiştirme veya atlama olabilir. Kilo almak kilo vermeye göre çok daha zordur ve bunun yaparken sabırlı olmalıyız. Öncelikle zayıflığın nedenlerini araştırmak gerekir buna göre tedavi yöntemleri uygulanmalıdır yoksa sağlıklı sonuçlar elde edemeyiz.

Erkekler güçlü, kuvvetli, yapılı olur kilo alamayan bir erkek için bu kötü bir durumdur ayrıca kadın için de aynı dezavantaj devam etmektedir kadın çok zayıfsa kilo alamıyorsa üzerine giydiği kıyafetler yakışmaz emanet gibi durur buda olumsuz bir durumdur. Toplum içine çıkmak istemeyebilirler. Başlar da güzel görünen bir avantaj da olsa sonradan nasıl sorunlara yol açtığını görüyoruz sadece görünüş ve psikolojik olarak değil bu durum çok ciddi sağlık sorunlarına da neden olur. Erkekler de kadınlar da kıyafetlerin kendilerine yakışmasını ve şık göstermesini isterler bu nedenle çok zayıf olan insanlar ve kilo alamayanlar bu durumdan oldukça rahatsız olurlar.

Çok fazla enerjiye ve harekete sahipsek kilo almayız çünkü ne kadar yersek yiyelim metabolizmamız hızlı çalışır yediğimizi öğütürüz. Bu korkulması gereken bir zayıflık değildir. Zayıf olmak her zaman sağlıklı olmadığı gibi her zaman problemde değildir. Kişinin vücut kitle endeksi bu konuda belirleyici bir etkendir. Ancak zayıflığımız sağlık sorunlarından kaynaklanıyorsa tehlikelidir şeker hastalığı, tiroid bezlerinin hızlı çalışması gibi sağlık problemleri zayıf olmamızın nedenleri arasındadır.

Nasıl sağlıklı kilo almalıyız ideal kilomuza gelmeliyiz. Öncelikle doktor tarafından zayıflığın nedeni hastalıklar mı bakılmalı gerekli araştırma ve testler yapılmalıdır. Daha sonra düzenli egzersiz programları uygulanmalıdır, düzenli ve öğün atlamadan yemeğe dikkat etmeliyiz, ara öğün olarak kalori ve protein oranı yüksek ürünler tercih etmeliyiz fındık, ceviz, badem vs. gibi, aynı zamanda baharatlı şeyler yiyerek iştah açabiliriz.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL © 2017
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL