Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL

Bombax Kudret Narlı Bitkisel Karışım. Bombax (Bombaks) Kilo Aldırıcı 49TL. %100 Orjinal Faturalı Ürün.

Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL

Hızlı Kilo Verme Ve Doğru Besin Tüketimi

 

 

Hızlı Kilo Verme Ve Doğru Besin Tüketimi

 

Yaklaşık 750 yıl önce, William Ockham adlı bir İngiliz filozof ve akademisyen, bunun gibi en iyi şekilde özetlenebilecek bir teori ortaya çıkardı: Basit, aptal tutun.

 

 

Günümüzde Occum’un Tıraşçusu olarak bilinen teorisi, temelde en basit yolun genellikle en iyisi olduğunu söylüyor. Ve eğer William’ın gerçekten sizin gibi eski olursanız, asla bilmeyeceğiz, ancak felsefeyle ilgili görüşleri, hızlı kilo verme konusundaki düşüncelerimizle aynı : Siz sadece küçük işleri yaparsanız, göz ardı edilen küçük düzenlemelerden günlük rutininize faydalanınsanız pirinç keklerini ve koşu ayakkabılarını bir kere ve herkese fırlatabilirdi. (Ya da en azından onlara köle olduğunuzu hissetmeyin.) Aslında, günde sadece 10 kalorilik bir salıncak (yaklaşık 3 dakika beklerken yaktığınız kadar çok kalori) bu sefer sizi bir kilo zayıflatacaktır gelecek yıl.

 

Karmaşık bir diyet planına kaydolmadan veya pahalı bir kişisel eğiticiye başvurmadan önce, pound’u soymak için bu basit, etkili ve gözden kaçırılmış yollardan faydalandığınızdan emin olun. Ve daha da hızlı kilo vermek için İnce İnsanlar’dan bu 50 Best-Ever Sırlarını okuyun !

 

1             “Kahve, Siyah” emri verin siyah kahve

 

Bir fincan kahve neredeyse sıfıra yakın kaloriye sahiptir. Kremalı ve şekerli bir fincan kahve 80 kaloriye sahiptir. Günde iki fincan içerseniz, siyah almaya öğrenmek size yılda 14 kilo verecektir!

 

2             Tam Yağla  yoğurt

 

Belinizin etrafında değil, plakanızdayken: Credit Suisse Research Institute’tan yeni bir rapor, yağsız, lite, ya da yağsız ya da yalın diğer modern yağmacılar üzerine, daha fazla ve daha çoğumuzun bütün yağlı gıdaları tercih ettiğini buldu. Son araştırmalara göre, Amerikan Kalp Derneği gibi bir çok sağlık kuruluşu yağdan, özellikle de doymuş yağ tüketiminden vazgeçmek isterken, bu tam yağlılık eğilimi on yıllardır süren bu inançlara karşı isyan olabilir. Kilo Vermek İçin En İyi 20 Yağlı Gıdayı keşfetmek için buraya tıklayın !

 

3             Yeşil Üzeri Kırmızı Meyveyi seçin  kırmızı meyve

 

Kilo kaybı için en iyi meyvedir . Bu, Granny Smith’e kıyasla Pembe Lady, tatlıdan karpuz, yeşil olanlardan üzeri kırmızı üzüm anlamına gelir. Besin maddelerinin daha yüksek düzeyleri, flavonoidler, özellikle antosiyaninler, kırmızı meyvelere renk katan bileşikler renkleri yağ depolayan genlerin etkisini sakinleştirir. Aslında, erikler gibi kırmızı karanlık taş meyveler, yağ genlerinin sentezlenmesini modüle ettiği gösterilen fenolik bileşiklere sahiptir.

 

4             Dik Pu-Erh Çayı Pu-Erh çay

 

 

Bu fermente edilmiş Çin çayı, yağ hücrelerinin boyutunu kelimenin tam anlamıyla küçültür.! İçeceğin yağlı haçlı kuvvetlerini keşfetmek için Çinli araştırmacılar sıçanları beş gruba ayırdı ve onlara iki aylık dönemde farklı diyetler verdi. Bir kontrol grubuna ilaveten, çay katkısı olmaksızın yüksek yağlı bir diyet ve farklı dozlarda pu-erh çay ekstresi ile yüksek yağlı bir diyetle beslenen üç ek grup verilen bir grup vardı. Araştırmacılar, çayın yüksek yağlı diyet gruplarında trigliserit konsantrasyonlarını (kanda bulunan tehlikeli yağlar) ve karın yağını önemli ölçüde düşürdüğünü buldular. Çayı yudumlarken insanlarda biraz farklı sonuçlara sahip olabilseydik, bu bulguların yeterince umut verici olduğunu düşünüyoruz, kendinize buharda pişirilmiş bir sıcak bardak düzeltmek için halen vakit geçirmeye değer. Biz bunu yedik, değil! Çay çok sevdi, biz onu bizim en çok satan yeni diyet planımızın bir parçası haline getirdik, 7 Günlük Yassı Göbek Çayı Temizle!Test panelistleri belinden 4 santim kadar kaybetti! Şu anda burayı tıklayın – buraya tıklayın!

 

DÜKKAN PU-ERH ÇAY

 

5             Cuma gündüz hergün olun  kot

 

 

Çalışmak için kot pantolon giymek göbeğini uzar. Wisconsin Üniversitesi araştırmacıları, denim’i işe giyen kişilerin gün içinde, daha resmi kıyafetler giydiklerinde yaptıkları zamandan yaklaşık 500 adım daha (yaklaşık dört mil) aldığını keşfetti. Elbette, takım elbisenizin daha belirsiz hissedebilirsiniz, ancak ekstra göbek yağ kaybetmek sizi kot farklı bir ışıkta görmek ve kendinden emin hissettirmek için ne giyiyorsun önemlidir.

 

6             Yatmadan Önce Duş duş

 

Normalde AM’de yıkanıyorsan, dinle. “Sıcak bir duş iyi bir gece uykusu sağlamak için harika çünkü gerginliği giderebilir ve ağrıyan kasları rahatlatabilir. Buna ek olarak, oksitosini (beyniniz tarafından salınan “aşk” hormon seviyesini artırabilir-ki bu çok rahatlatıcı olabilir) “diyor Falamas. Duştaki ısı ayrıca vücudunuzun sıcaklığına bir asansör kazandırır, böylece dışarı çıktığınızda havluya hızlı bir düşüş gelir, bu da tüm sisteminizi rahatlatmaya yardımcı olur. Sıcak bir banyo da aynı etkiyi yapar. Ancak kilo vermenin daha hızlı yolları var ve onları bu özel hikayede toplamış bulunuyoruz (okumak sadece birkaç saniye alıyor): 33 Lazy Yolunuz Karnınızı Kaybetmeyi !

 

7             Bir kahkaha at elma kes

 

 

Çalışmalar, taze yeşil elma, muz ve armut kokularının iştahını azaltabilir ve şekerli tatlıları daha az çekici hale getirebilir. Bilim adamları bunun nedeni, üretimin bilinçaltında daha sağlıklı seçimler yapmayı düşündüğünden sizi uyarıyor. Masanızdaki bir meyve sepeti çok fazla sinek çekiyorsa, shea butter bazlı kokulu bir losyon gibi daha basit bir fikir deneyin ve aynı etkiye sahip olacaksınız. (Elmayı koklamak yerine yiyorsan, kırmızı olana git.)

 

8             Tahıl Katili Olun kızılcık yulaf ezmesi

 

Çılgın sabah yordam sizi kapıdan kovalamadan önce bir fincan kıymıktan fıstığa fazla vakit geçirmek için biraz zaman bırakıyor mu? Eğer öyleyse kaşığı indirin ve dinleyin! Araştırmalar, yulaf unu yemenin soğuk şeylerden daha doyurucu olduğunu ve zayıflamanıza yardımcı olabileceğini bulmuştur . Anlık çeşitler her zaman beslenme şampiyonu olmadığı için, yavaş pişirme çeşitlerini kullanıp salyaya direnebilen bir kase Zero Belly yulaf ezmesini kamçılamak daha iyi. 14 gün içinde 16 kiloya kadar çıkmanıza yardımcı olacak tarife-150+ ve daha fazlası için – Abs Diet’in yeni kitabı Zero Belly Cookbook’u satın alın ! yazar David Zinczenko!

 

9             Bir Candy Daydream al Şeker

 

 

Yakın zamanda yayınlanan bir araştırma, sevdiğiniz şeker paketinin tamamını paketlemeden önce yemeyi hayal etmenin size daha az yemek yemesine neden olabileceğini buldu. Araştırmacı, katılımcılardan katılımcıların 3 veya 30’u yemek yediğini hayal etmelerini istedi ve onları bir “tat testi” olarak şekerlemelerine yardım etmeye çağırdı. Bir sürü yemek eşyası yemeyi hayal edenlerin en az yediği yemek yedi.

 

10           Egzersiz Tarihini Programla  çift ​​egzersiz

 

İçki içmek için arkadaşlarıyla buluşmadan önce bir egzersizi sıkmanız zor, bu yüzden elbette egzersizi de üflüyorsun. Daha iyi bir fikir: Sedene spor salonunda buluşmalarını söyle. Sosyalleşebilir, uyum sağlayabilir ve daha sonra bara çarpabilirsiniz. Bu hüner eşlerle de işe yarıyor: Yaklaşık 4.000 çiftin yakın tarihli bir JAMA İç Hekimliği çalışması, eşlerinin yanında ekip kurduklarında egzersiz gibi sağlıklı alışkanlıklara sadık kalma eğiliminde olduğunu buldu. Ve çalışmadan önce, bu Abs’ı özlüyorsun, 11 adet Yeme Alışkanlığı kaçırmayın !

 

11           Nükleer Gidin  dondurulmuş meyveler

 

 

Dondurulmuş ürünler sıklıkla taze olanlardan daha yüksek bir besin yoğunluğuna sahipken, konserve gıdalar dayanmaz. Gıda ve Tarım Bilim Dergisinde yapılan bir araştırma, bazı sebzelerde, konserve bulaşmasının, C vitamininin yüzde 95’ine kadar düştüğünü ve gıdadaki her B vitaminini hasara uğrattığını buldu. Senin Nuke donmuş meyve ve sebzeler yerine.

 

12           Kavun Ziyafetine ev sahipliği yapın kavun

 

Tüm meyveler sağlıklı olmasına rağmen, yağları kızartırken ve karnınızı şişkinleştirirken bir avuç hüküm sürüyor. Kentucky Üniversitesi araştırmacıları, karpuz yiyesinin yağ birikimini azaltabileceğini keşfederken, bir başka büyük akıl kafası grubunun, arınmanın su tutulmasını ve şişmesini engelleyebileceğini keşfetti . Önümüzdeki hafta boyunca bu zayıflama meyvelerini kesip on dakika harcayın. Onları yalnız bir atıştırmalık olarak yiyin, yoğurtta atın veya salatalara ekleyin. Karpuz, aynı zamanda, Bedensel Yatağı için bu 50 En İyi Gıdalardan biridir – onları hayatınızdaki adamla paylaşın.

 

13           Akşam yemeğini hazırla çorba

 

Dikkat çekici gelebilir, ancak bir iş yemeğine veya happy hour’a gitmeden önce yemek yemeniz aslında kilo alabilir. Penn State’ten yapılan bir dizi çalışma, bir restoran yemeğine oturmadan önce bir elma veya et suyu bazlı bir çorba üzerinde noshing yapmanın toplam kaloriyi% 20 oranında azaltabileceğini buldu. 1,128 kaloriyede ağırlığındaki ortalama restoran yemekleri ile günde bir kez yüzde 20 tasarruf etmek bu sene 23 sterlin kadarını kaybetmenize yardımcı olabilir.

 

14           Betty Crocker oyununu oynayın  oreos

 

Zamanın geçmesine izin verdiyseniz ve hala tatlı bir şeyler özlem duyuyor iseniz, şımartmak için sorun değil, sadece dikkatli ve ılımlı bir şekilde yapın. Birkaç Oreos üzerinde munching yapmak yerine, mikrodalga fırında tek kişilik bir tatlıyı hazırlayın. Sadece on dakika sürüyor. Göre Psikolojik Bilim araştırma, tatlılar hazırlamak insanlar kendilerini bir başkası aynı tarifi yapmak izlemek olanlara göre onları çok daha lezzetli buluyorum. Ne kadar memnun olduğunuzu hissederseniz, saniyelerce geri dönme ihtimaliniz azalır ve kilo vermesi o kadar kolay olur. Ve kilo kaybı için bu 50 Best-Ever Snacks ile cravings-ve kas ve patlama yağ inşa durdurmak !

 

15           Mükemmel Kızarmış Yumurtları Yap

 

 

Sabırsızlık, zorlu, underwhelming yumurta sağlamak için en kolay yoludur. Bunun yerine, yapışmayan bir tavayı orta-düşük ısıda ısıtın ve hafifçe tavayı kaplamak için yeterli tereyağı veya zeytinyağı ilave edin. Yumurtaları doğrudan tepsiye çırpın ve beyazlar tamamen pıhtılaşana kadar, rahatsız edilmeden oturmalarına izin verin, ancak sarısı hala titrek (yaklaşık 5 dakika). Tuz ve biberle hazırlayın.

 

16           Çikolatalı Süt İçecek  çikolatalı süt

 

“Her gün az yağlı, organik çikolata sütü içerim – genelde sabah egzersizimden sonra” diyor Eliza Zied, RDN. “Sadece tadı seviyorum değil, aynı zamanda yeterli miktarda alamayacağım kadar değerli bir kalsiyum ve D vitamini karışımı da sağladığını da biliyorum. İçki de dolduran ve yağsız kas kitlesini korumaya yardımcı olan yüksek kaliteli protein sağlar , ki bu da yaşlandıkça gerileme eğilimi gösterir. Bazı eklenmiş şekerler olmasına rağmen, araştırmalar, az yağlı çikolata sütünün egzersiz sonrasında kas kurtarma sürecine yardımcı olmak için harika bir içecek olduğunu söylüyor: “Kendi Yemeğimizi Keşfedin , Değil! Çikolatalı Süt Diyeti !

 

DÜKKAN ÇİKOLATALI SÜT

 

17           Salatanı dengeleyin   mükemmel salata

 

Bir salata doldurmak için protein (tavuk, yumurta, şarküteri eti) ve lif (fasulye, avokado) gerekir. Lezzeti en üst düzeye çıkarmak için tatlıyı (domates, elma) keskin (soğan, zeytin) ve tuzlu (et, peynir) ile eşleştirin. Artı, bir salata sıkışıklığına ihtiyaç duyuyor; fındık ve çiğ biber, en iyi bahislerinizdir.

 

18           Fındıklarını Bil  macadamia fındık yağı

 

Araştırmalar, omega-3 yağlarının depresyon ve kalp krizi geçirmelerine yardımcı olabileceğini ve cevizlerin 2.5 gram / ons etkileyici olduğunu gösteriyor. Bir USDA araştırması, yerfılıklı kişilerin bademlerin dört kat antioksidan aktivitesini ve fıstıkların neredeyse altı katını sergilediğini buldular. Ve badem ile karşılaştırıldığında, macadamialar yaklaşık iki kat daha fazla sağlıklı tekli doymamış yağ asidi sağlarlar. Yağ da yağ yakmak için kullanın! Ve kilo kaybı için en iyi 20 somunu görmek için buraya tıklayın !

 

19           Tahini yaymak tahin

 

 

“Tahini fındık ve tohum tohumları için unutulmayacak bir seçenektir., ama soğumacımın önüne ve ortasına oturuyor, çünkü soslara ve smoothie’ye büyük kremlik ve güçlü bir lezzet yumruk atıyor “diyor C & J Beslenme RD ortağı Willow Jarosh MS. “Bazıları, yüksek omega 3: 6 oranından dolayı yayılmayı yemesine karşı tavsiyelerde bulunsa da, ortalama Amerikan diyetinde omega-6’ların aşırı miktarda alınması tahin gibi şeylerden kaynaklanmıyor; çoğunlukla çeşitli yağları yemiyor veya kızartılmış gıdalardan ve paketlenmiş atıştırmalıklardan yağların çoğunu tüketirler. Omega-3s bakımından zengin gıdaları da yediğiniz sürece gün sonu oranınız endişe etmemelidir. Artı, tahini, vücutta anti-inflamatuar ve antioksidan yanıtların muhafaza edilmesine yardımcı olan, bakır gibi tonlarca sağlıklı gıdalarla dolu. Aynı zamanda günlük kalsiyumun yüzde 6’sını bir çorba kaşığı kadar içeriyor. ”

 

DÜKKAN TAHİN

 

20           Kendinizi dağıtmak için bir oyun oynayın  video oyunları

 

Bir dahaki sefer bir diyet için uğraştığın zaman hayır, hayır dikkatini dağıt. En çok istek sadece on dakika sürer; Mutfaktan uzak durun ve zihninizi o kadar uzun süre işgal ederseniz, büyük olasılıkla hepsini unutacaksınız, bu da uzun vadede binlerce kalori ve sonraki poundu kurtarabilir. Bu yüzden bir arkadaşınıza telefon ediniz, yürüyüşe çıkın, John Oliver’ı akıtın veya video oyunları oynayın. Araştırma, iç oyuncunuzla iletişim kurmanın beynin ödüllendirme sistemini uyarmakta ve yemek arzusunu azalttığını bulmuştur. Çatalı ağzına almadığınız sürece kendinizi dikkatini dağıtmak için ne yaptığınızın bir önemi yok (parmak besinleri de dahil!).

 

DÜKKAN VİDEO OYUNLARI

 

21           Sebze Proteini için Peyniraltı Suyu Değiştirme smoothies

 

Zero Belly Diyet test panelisti 29 yaşındaki muhasebeci Bryan Wilson, programda sadece altı hafta içinde belinden 19 kilo ve şaşırtıcı bir 6 inçlik kaybetti ve başarısını Zero Belly sallama tariflerine atfetti. “Sallananları çok seviyorum. Onları diyetime ekledim ve hemen şişmeyi kaybettim, “dedi Bryan. “Ben tatlı bir craver’ım ve sallamalar, kaseler ve dondurma kaseler için harika bir alternatif vardı.” Protein sallarbir canavar doymuş beslenme dozunu lezzetli, basit bir çerez haline getirmenin harika yolları. Ancak çoğu ticari protein sallantıları, bağırsak sağlığımızı bozabilecek ve iltihaplanmaya ve şişmeye neden olan, önlenemeyen kimyasallarla doludur. Protein seviyelerini yükseltmek için kullanılan yüksek dozda peynir altı suyu dozları, karın şişkinlik efektini artırabilir. Zero Belly çözümü: Vegan proteinini deneyin, böylece şişmanlık olmadan aynı yağ yakma, açlık-ishal, kas oluşturma yararları elde edersiniz.

 

DÜKKAN VEGGİ PROTEİNİ

 

 

22           Kendinize Bazı Balık Yağı Alın

 

 

Bu tatil mevsiminde kilo vermeye başlamanıza (ya da tamamen tükenmeye başlamanıza) biraz yardım mı istiyorsunuz? En iyi ihtimalini denize çevirmek olabilir. Biraz iştah açıcı gelebilir, ancak balık yağı insan vücudunun en iyi besin öğelerinden biridir. NIH’ye göre, balık yağı (orkinos, somon, uskumru ve sardalya gibi omega-3 yağ asitleri bakımından zengin ya da yaşam tarzınıza en uygun hangisi ise balık tüketerek tüketilebilir) diyabet ve kalp kullananlarda trigliseritleri düşürür sorunlarını yüzde 20 ila 50 oranında azalttı. Bu balıkların şekli için yapabilecekleri de bu değil. Araştırmalar, balık yağının kilo kaybını artırmasına ve kan şekerini düşürmesine yardımcı olabileceğini öne sürdü. Bir spesifik balık yağı türü (hi-DHA, NuMega), egzersizle birlikte alındığında vücut yağını azalttığı bile gösterilmiştir.

 

 

DÜKKAN BALIK YAĞI

 

23           Bazı Ch-ch-chia serpin  Chia tohumları

 

” Chia tohumları sadece bir hayvan değil, ağzında bir parti. Onların büyük bir hayranıyım, çünkü kalp-sağlıklı omega-3s, lif, protein ve kalsiyumla doludur. Chia tohumları vücut tarafından kolayca absorbe edilir, bu nedenle çok besleyici ve doyurucudurlar. Her gün onları kahvaltı meşrubatıma ekliyorum ya da yoğurt veya peynirle birlikte bazı yaban mersini ile eşleştiriyorum. “- Sarah Koszyk, MA, RD, Aile kurucusu. Gıda. Fiesta.

 

 

DÜKKAN CHİA TOHUMLARI

 

24           Ekmekiz Sandviç Yap  isviçre peyniri

 

Saniye olarak: Bir dilim İsviçre peynirini bir tahta üzerine koyun. Şarküteri ve bir kaşık Humus veya guakamole bir dilimle. Jöle rulosu gibi sarın ve yiyin.

 

25           Serin tutun  termostat

 

Diabet dergisinde yayınlanan çarpıcı yeni bir araştırma , klimayı patlatmanın veya kışın sıcaklığın düşürülmesinin, uyurken göbek yağına saldırmamıza yardımcı olabileceğini önermektedir. Daha soğuk sıcaklıklar, kahverengi yağlı yağ depolarımızın etkililiğini hafifçe arttırarak, karnınızda depolanan yağları yakmanıza yardımcı olarak sizi sıcak tutar. Katılımcılar birkaç hafta boyunca çeşitli sıcaklıklardaki yatak odalarında uyudu: nötr bir 75 derece, soğuk bir 66 derece ve çılgın 81 derece. Dört hafta 66 derecede uyuduktan sonra, deneklerin kahverengi yağ hacimleri neredeyse iki katına çıkmıştı. (Ve evet, bu göbek yağ kaybettikleri anlamına gelir.) Vücudunuzun yağ yakmak turbocharging konuşan, inatçı kilo alma senin hatan olmayabilir öğrenmek ve açlık hormonlarını bu güçlüAçlık Hormonlarınızı Kapatılan 20 Gıdalar

 

 

Eski tahıllar eğilimindeyken, bu kişi, masanızdaki yer için quinoa ve teff ile savaşacak. Ortadoğu’ya özgü kamut, ayrıca Khorsan buğdayı olarak bilinir, kalp-sağlıklı omega-3 yağ asitleri bakımından zengindir, yüksek protein ve düşük kaloriliktedir. Yarım fincan porsiyon, normal buğdaydan (altı gramdan)% 30 daha fazla proteine, sadece 140 kaloriye sahiptir. Kamut yeme, kolestrolü, kan şekerini ve vücuda iltihaplanmasına neden olan sitokinleri azaltıyor, Avrupa Klinik Beslenme Dergisi’nde yayınlanan bir çalışma bulundu. “Bu tahılbol sunacak, “diyor Moskovitz. “Çinko, demir ve B vitaminleri, hepsi enerji seviyenizi yüksek tutmanıza yardımcı olacak iyi bir kaynak paketinde bulunur, böylece gün boyunca daha fazla kalori yakıp kilo kaybı çabalarına yardımcı olursunuz.” Salatalara atın ya da kendi başınıza bir yan gıdaya koyun.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL Bombax Kilo Aldırıcı Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL © 2018
Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL Bombax Kilo aldırıcı, Bombax Eczane Satış 49 TL